Багатьом людям похилого віку ледве вистачає пенсії, щоб розплатитися за комуналку та забезпечити себе базовими продуктами. Благодійний фонд Let's help вирішив полегшити життя таких громадян. Про це повідомляє портал "На пенсії".

В Україні триває повномасштабна війна, через яку багато громадян опинилися на межі виживання. Особливо важко пенсіонерам – ціни активно зростають, а виплати у кращому разі піднімають на кілька сотень гривень.

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

Так, благодійний фонд Let's help проводить адресну підтримку людей похилого віку. Допомога надається у вигляді наборів засобів гігієни та продуктів. Зокрема, можна отримати: крупи, макарони, олію, цукор, сіль, спеції, борошно, а також м'ясні та рибні консерви. Наповнення може змінюватись залежно від наявності продуктів.

Для отримання допомоги потрібно відповідати критеріям:

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще
  • вік – старше 60 років;
  • пенсіонер не має працездатних родичів;
  • особа не має статусу ВПО.

Видача гуманітарної допомоги. Фото: скрін youtube
Видача гуманітарної допомоги. Фото: скрін youtube

Щоб стати претендентом на продуктовий набір, потрібно написати запит на електронну пошту: office@letshelp.com.ua. Зробити це може як сам пенсіонер, і його представник. При заповненні заявки потрібно вказати ПІБ, рік народження, ІПН, контактний номер телефону та населений пункт.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, три місяці виплачуватимуть по 3600 грн: хто може подати заявку на допомогу.

Також наш портал інформував, літнім українцям виплатять бонус до пенсії: хто і на яку суму може сподіватися.

Крім того, ми писали, українцям оформлюють грошову підтримку: як отримати 10 800 гривень та куди звернутися.