Українські пенсіонери можуть отримати одноразову грошову допомогу на день народження. Святкова доплата надається громадянам віком від 70 років та старше. Про це повідомляється на facebook-сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінків.

Пенсіонери в Україні мають можливість отримувати різні доплати та надбавки до основної пенсії. Деякі бонуси також надаються з місцевих бюджетів.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Так, на Івано-Франківщині діє програма підтримки громадян, у рамках якої пенсіонерам надають грошові виплати на день народження. Фіндопомога передбачена для українців "золотого віку" - кому виповнилося 70 років і більше.

Крім того, одноразова матеріальна допомога до дня народження виплачується особам з інвалідністю І та ІІ групи, а також дітям військовослужбовців.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Варто нагадати, що пенсіонери віком від 70 років можуть отримувати так звані "вікові" надбавки у розмірі до 300 гривень кожного місяця. Ті, кому виповнилося 75 років і більше виплачують уже по 456 гривень, а особи віком від 80 років отримують до 570 гривень додатково.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, навіть на продукти не вистачить: яку пенсію запрацюють українці з мінімальною зарплатою.

Також наш портал інформував, "тринадцята" пенсія – не міф? Кому з пенсіонерів пощастить і чому українцям доведеться "плакати".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що ледве вистачатиме на комуналку і хліб: яку пенсію зможуть отримувати українці із зарплатою в 16 тисяч гривень.