У платіжках за теплопостачання українці зможуть побачити зовсім інші цифри. Причиною тому не перерахунок тарифів, а зміни у роботі теплогенеруючих підприємств. Про це повідомляється на facebook-сторінці КП "Житомиртеплокомуненерго".

Тарифи на опалення в Україні відрізняються залежно від регіону, але є фіксованими, оскільки триває дія мораторію. Проте споживачам пощастить побачити в платіжках адекватніші цифри.

Опалення. Фото: скрін youtube
Опалення. Фото: скрін youtube

Так, у зв'язку із потеплінням системи опалення переводять у режим економії. У світлий час доби котли вимикаються і залишається лише циркуляція теплоносія у системі. Коли температура води в системі знижується до певного рівня, котли знову запускаються.

Комунальники пояснюють, що у такий спосіб уникають перегріву житлових приміщень. При такому режимі будинки не встигають охолонути нижче за нормативну температуру, тому на комфорті споживачів це не відбивається.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках Що потрібно знати при покупці курячих яєць: прості правила, щоб не злягти з отруєнням
Показати ще

Опалення. Фото: скрін youtube
Опалення. Фото: скрін youtube

Втім, такий режим роботи теплогенеруючих підприємств може приємно позначитися на платіжках за опалення. Зазначається, що поки що котельні не працюють, оплата за тепло не нараховується. Отже, суми в березневих платіжках можуть виявитися приємнішими, ніж за попередні місяці.

Раніше портал Знай повідомляв, тарифи на воду підвищуються, але в платіжках буде порядок: як прості способи заощадять ваші гроші.

Також наш портал інформував, комунальники анонсували "наслідки" неплатникам: доведеться відповідати за всією суворістю.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, одна деталь – зайві цифри у платіжці: як українці власноруч "приписують" собі борги за газ.