Українці, які вимушено залишили свої домівки та переїхали у регіони, де не ведуться активні бойові дії мають можливість отримувати субсидію навіть без прописки та договору оренди. Для виплат необхідно буде додати до пакета документів довідку ВПО.

Про це йдеться на урядовому порталі.

Розмір призначеної субсидії залежить від вартості комунальних послуг та доходів родини.

Субсидії / фото
Субсидії / фото

При цьому внутрішні переселенці, які не зареєструвалися за новим місцем проживання та не уклали письмового договору про оренду квартири, також мають право на субсидію. Це право можна отримати документально підтвердивши свій статус.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Щоб отримувати допомогу від держави, ВПО мають обов'язково додати до заяви на отримання субсидії додати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Звернутися за призначенням виплат можна особисто або онлайн.

Пакет необхідних документів разом із заявою можна подати до органів місцевого самоврядування, або до Центру надання адміністративних послуг, Сервісного центру Пенсійного фонду України.

Дистанційно звернутись за субсидією можуть через портал "Дія", або через мобільний додаток чи сайт Пенсійного Фонду України.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, всього 30 днів, щоб не втратити субсидії: хто залишиться без допомоги.

Також наш портал інформував, будуть нові тарифи: коли українці почнуть віддавати ще більше за тепло та гарячу воду.

Крім того, ми писали, залишать без дому чи квартири: за яку суму боргу в українців забиратимуть нерухомість.