Деяким побутовим споживачам доведеться платити за доставку блакитного палива за новими реквізитами. Про це йдеться на facebook-сторінці Житомирської філії "Газмережі".

З 1 березня зміняться реквізити для оплати послуг із доставки блакитного палива. Зміни торкнуться побутових споживачів, які мешкають у Коростишівській ОТГ. Правила оплати змінюються у зв'язку з переходом на нового постачальника послуг – національного оператора "Газмережі".

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

"Зауважимо, що особові рахунки клієнтів залишаються незмінними. Проте уже за березень за послугу з розподілу газу потрібно буде сплачувати за новими реквізитами", - йдеться у повідомленні.

Нові реквізити:

Популярні новини зараз
На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки Є чим пишатися: який вигляд має перший український позашляховик, який плутають з іномаркою
Показати ще
  • Оператор газорозподільних систем Житомирська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України";
  • ЕГРПОУ 45204957;
  • МФО: 311647;
  • номер рахунку для фізичних осіб (населення): UA293116470000026038302350830.

Оплата комуналки. Фото: скрін youtube
Оплата комуналки. Фото: скрін youtube

Фахівці "Газмережі" попередили, що оплата послуг за лютий, а також виплата заборгованості, що існує, проводиться за старими реквізитами попереднього постачальника.

Раніше портал Знай повідомляв, у "Газмережах" показали, як спрощено подавати свідчення лічильника: інструкція, яка потрібна кожному.

Також наш портал інформував, порятунок від шалених сум у платіжках: що потрібно зробити, щоб не переплачувати за комуналку.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "третя платіжка" за газ щомісяця – міф чи реальність: газовики поставили крапку у цьому питанні.