Осінь та половину зими українці провели без відключень світла. Але це залишалося можливим, коли здійснювалися аварійні та планові роботи працівниками ДТЕК.

У випадку відсутності світла в квартирі або будинку, українці звертаються до компаній, які постачають електроенергію. Але, що робити, коли світла немає на сходовій клітинці або перед багатоповерхівкою? На це питання відповіли на офіційній сторінці "Закарпаттяобленерго".

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

За словами фахівців, звертатися з цим питанням можна до двох компаній/осіб. Вони мають однакові обов'язки та повинні забезпечувати будинок послугами в повному обсязі.

1) Голова ОСББ. За чинним законодавством, забезпечення утримання, правильного функціонування та справності входить в обов'язки балансоутримувача (в даному випадку голови ОСББ).

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

2) Якщо немає голови, то мешканці будинку можуть звернутися до житлово-експлуатаційної компанії, яка обслуговує цю територію. Вони відповідають за освітлювальні прилади, ефективне використання та наявність світла в під'їзді або території перед багатоповерхівкою.

Багатоповерхівка, скріншот: YouTube
Багатоповерхівка, скріншот: YouTube

Якщо електроенергії немає у вашій квартирі, то тоді краще звернутися до компанії, яка займається її постачанням. Зробити це можна онлайн або за допомогою телефону. На офіційній сторінці підприємства вказані їх контакти.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, дадуть грошей: хто з українців може отримати "зимову" допомогу, дати та умови

Раніше портал Знай інформував, не вмикали, але платимо? Скільки українці "примусово" заплатять за газ у 2024 році

Також наш портал повідомляв, українцям видають безкоштовні дрова без оформлення субсидії: хто може розраховувати