Вода з крана тече не безкоштовна, тому все більше українців шукає способи заощадити та скоротити суми у платіжках від водоканалів. Платити значно менше можна, якщо трохи змінити повсякденні звички, наприклад, гігієнічні процедури. Про це пише ukr.media.

Люди приймають ванну або душ як мінімум раз, а часом і кілька разів на день. Це досить великі витрати води, особливо у місячному еквіваленті. Експерти підрахували, як правильно митися, щоб від платіжок не хотілося плакати.

Платежки за воду. Фото: скрін youtube
Платежки за воду. Фото: скрін youtube

Так, при прийомі ванни витрата води залежить від її розміру та від того, наскільки вона наповнюється. Наприклад, стандартна ванна вміщує близько 200 літрів. Навіть якщо наповнювати її наполовину, витрачається 100 літрів води.

Санвузол. Фото: скрін youtube
Санвузол. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії
Показати ще

Водночас витрата води в душі залежить від тривалості купання та насадки для душу. Середньостатистично прийом душа в людини йде близько 8 хвилин. Кожна хвилина це приблизно 8-12 літрів води, тому в середньому витрачається понад 64 літри за один прийом душа.

Таким чином, якщо людина приймає швидкий душ, то витрата води нижча, а значить і місячна платіжка буде приємнішою, ніж після ванної.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, у теплому будинку і не з порожнім гаманцем: українцям підказали як не переплачувати за газ.

Також наш портал інформував, урізуйте витрати вдвічі: експерти розповіли, як ефективно зменшити платіжки за електрику.

Крім того, ми писали, п'ять кроків для зменшення платіжок за воду: українцям показали, як уберегти гаманці.