Банківські рахунки деяких пенсіонерів можуть бути заблоковані. У яких випадках фінустанова може піти на такий крок, розповіла начальниця філії Донецького обласного управління "Ощадбанку" Анна Прасол у коментарі "Укрінформу".

Блокування банківської картки пенсіонера може статися у разі отримання інформації про його смерть. Якщо на рахунку накопичувалися пенсійні виплати, вони будуть збережені і спадкоємець зможе їх отримати.

Пенсійні картки. Фото: скриншот Youtube
Пенсійні картки. Фото: скриншот Youtube

"Якщо ми отримуємо офіційну інформацію про смерть того чи іншого пенсіонера, ми блокуємо рахунок, щоб мінімізувати якісь шахрайські дії", - наголосила Анна Прасол.

Також може бути варіант, коли ні банк, ні Пенсійний фонд не мають офіційної інформації про смерть пенсіонера. У такому разі кошти продовжать зараховуватись на картку. Втім, якщо інформація підтвердиться, то гроші, зараховані після смерті, буде повернуто до ПФУ.

Популярні новини зараз
Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші "Індексація" у зворотний бік: кому з пенсіонерів можуть знизити виплати на 20% "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Бідність переросте у злидні: пенсіонерам анонсували "сюрприз" у 2025 році
Показати ще

Банкомат "Ощадбанку", скріншот: YouTube
Банкомат "Ощадбанку", скріншот: YouTube

Крім того, представниця "Ощада" зазначила, що на пенсійні картки, термін дії яких закінчився в квітні 2022 року, продовжує нараховуватись пенсія. Пролонгація таких пенсійних карток діє до 1 січня 2024 року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, фальшиві гривні: "Ощадбанк" підсунув українці несподіваний "сюрприз".

Також наш портал інформував, гроші та комісію зняли, а готівку не видали: клієнтка Монобанку залишилася без коштів, але з обіцянками банку.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, термін дії картки минув: у "Ощадбанку" пояснили, як пенсіонерам отримати нараховані виплати.