За природний газ українці сплачують двома платіжками - за спожитий обсяг до "Нафтогазу" та за розподіл до місцевого облгазу.

Для правильних нарахувань споживачам потрібно не лише вчасно сплачувати послуги, а й передавати показники лічильника. Однак навіть при виконанні всіх необхідних процедур, може з'явитися заборгованість.

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

Про один з таких випадків розповіла клієнтка компанії. За її словами їй нарахували 153 куби, а замість переданих показників, з'явилися інші.

"За минулий місяць показники лічильника 19070, нарахували ви мені 153 куба і кінцевий результат показника лічильника 18111. Це що у вас за математика така?! І чому тоді ви не зробили перерахунок?! Якщо показники ви зменшили!" скаржиться жінка

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

При цьому жінка стверджує, що їздила навіть до облгазу, де їй показали, що передали правильні дані. Але неправильне нарахування нікуди не поділося.

Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube
Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube

"Я відправляла вам на почту показники облгазу та ваші і толку?! З облгазом все гаразд, а от з вами нічого не зрозуміло! І враження складається що якась шарашкіна контора!" розповідає жінка

На всі звинувачення в "Нафтогазі" відкинули та повторили, що вони нараховують дані по обсягам, переданим з облгазу.

Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін Фейсбук
Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін Фейсбук

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, пенсіонерам розповіли про "плюси" відпустки по догляду за дитиною

Раніше портал Знай інформував, суму в платіжках можна знизити вдвічі: в Yasno розповіли як це зробити

Також наш портал повідомляв, українцям переглянуть розмір субсидії: кому можуть змінити виплати