Українці оплачують за послуги з розподілу газу на два рахунки: за спожитий газ та розподіл. І часто виникає питає скільки та за, що вони сплачують при розподілі газу.

Про те, як визначити суму в платіжці за розподіл газу в 2024 році, розповіли в Харківській філії "Газмережі".

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Як визначити суму за розподіл газу, яку сплачуватимете в 2024 році

Для визначення суми за місяць, використовується проста формула: обсяг річної замовленої потужності ділиться на 12 місяців, а отримана цифра множиться на тариф оператора ГРМ.

Популярні новини зараз
Працюючи все життя заробили мізерні виплати: чому у стареньких крихітні пенсії Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні
Показати ще

Де знайти обсяг річної замовленої потужності

Фахівці "Газмережі" повідомили, що ці дані можна знайти в особистому кабінеті споживача. Дана інформація розміщена на головній сторінці кабінету.

Для розрахунку річного обсягу враховуватиметься споживання за період з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року.

В компанії зазначили, що для українців, які не користуються природним газом, але приєднані до газорозподільних мереж, оплата за розподіл рахуватиметься по-іншому.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Річна замовлена потужність для визначена регулятором. Відповідно для таких споживачів встановлена мінімальна плата за газ.

Важливо, що в такому випадку враховуються тільки ті газові прилади, які не були опломбовані.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, непрацюючим пенсіонерам дали важливе роз'яснення: починайте збирати довідки

Раніше портал Знай інформував, від безкоштовних путівок до ліків: пільги, про які не знали отримувачі допомоги

Також наш портал повідомляв, лічильник не лагодять, а зайві нарахування йдуть: українці скаржаться на відсутність ремонту місяцями