"YASNO" розширило способи передачі показників лічильників для зручності своїх клієнтів. Тепер ви можете передати дані не тільки через особовий рахунок, а й безпосередньо на вашу адресу. Це дає більше гнучкості, якщо особовий рахунок не під рукою.

Просто зайдіть на сайт компанії та залиште показання.

Однак не всі можливості працюють ідеально. Клієнтка Олена повідомила у коментарях на Facebook про проблему з передачею свідчень через чат-бот компанії у додатку "Viber".

Передача показників за адресою /фото: Facebook "YASNO"
Передача показників за адресою /фото: Facebook "YASNO"

Вона виконувала інструкції, але щоразу отримувала повідомлення про помилку у форматі введення. На щастя, за її словами, в інших операторів, як ДТЕК, система працює без збоїв.

Популярні новини зараз
Мобілізація за новим законопроєктом: 4 категорії чоловіків, які не підпадуть під призов "Газмережі" попередили споживачів про зміни: платити треба по-новому В Україні помітили НЛО і одразу на фронті Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

Представник "YASNO" запевнив, що вони розробили кілька способів передачі показань, щоб кожен міг вибрати зручний. Надсилання через чат-бота або заповнення форми на сайті - на ваш вибір.

Звернення до YASNO, фото: скріншот Facebook
Звернення до YASNO, фото: скріншот Facebook

Якщо ви зіткнулися з помилкою, зверніться до компанії та надішліть скріншот, описуючи проблему. Можливо, причина неправильного введення даних, і допомога буде надана.

Клієнтам ДПЕК, АТ "Укрзалізниця" та ДП НЕК "Укренерго": для швидкої обробки показань, передавайте їх безпосередньо вашим операторам системи за 2 дні до кінця місяця та протягом перших 3 днів наступного.

Будьте уважними та зручними у виборі способу передачі показань для безперебійного обслуговування вашої енергетичної системи!