Для наших читачів, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через війну, є дуже важливі новини. Справа в тому, що благодійна місія "Карітас" проведе прийом заявок на отримання фінансової допомоги у розмірі до 86 400 грн. на сім'ю.

Цього разу наші читачі дізнаються, як можна отримати грошові виплати, та хто має на них право. Про це повідомляється на zayava.info .

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Так, місія "Карітас Запоріжжя", у рамках програми "Грошова допомога та стійкість для України", 20 листопада 2023 року проводить збір даних на отримання стабілізаційної допомоги у Петро-Михайлівській громаді Запорізької області.

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
"Ощадбанк" попередив пенсіонерів, які одержують виплати на картку: що потрібно знати Пенсіонерам готують надбавку майже у 1000 гривень Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один "Аполітичний" Меладзе з'явився у Берліні з напівголою зрадницею України: жодного слова про війну
Показати ще

Учасникам програми виплатять 3600 грн. на кожного члена сім'ї протягом 6 місяців. На одне домогосподарство виплачується трохи більше 4 посібників. Таким чином, загальна сума допомоги кожній сім'ї складе до 86 400 грн.

Хто може отримати грошову допомогу від “Карітасу”

Посібник виплачуватиметься сім'ям ВПО, які залишили свої будинки у зоні воєнних дій після початку повномасштабного вторгнення, а також на місцевим жителям, які постраждали через війну.

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Йдеться про людей із таких категорій уразливості:

• особи з обмеженими повноваженнями;

• люди, які страждають на тяжке захворювання;

• люди старше 55 років, які не мають підтримки від родичів;

• батьки-одиначки дітей до 18 років;

• сім'ї з трьома чи більше неповнолітніми дітьми;

• матері з дітьми віком до 3 років;

• вагітні жінки.

Дохід сім'ї не повинен перевищувати 6318 грн на особу.

Соціальна допомога. Фото: Youtube
Соціальна допомога. Фото: Youtube

Як отримати грошові виплати від "Карітасу"

Для отримання допомоги знадобиться разом із співробітником "Карітас Запоріжжя" заповнити заяву та надати такі оригінали документів усіх членів сім'ї: документ, що засвідчує особу, ІПН, довідка ВПО, довідка про відкриття банківського рахунку (картки для виплат) на ім'я головного заявника, документи, що підтверджують критерії уразливості.

Збір даних розпочнеться 20 листопада о 10 годині за адресою: Запорізька область, с. Петро-Михайлівка, вул. Миру, будинок. 70. Додаткові запитання можна поставити зателефонувавши на гарячу лінію за номером: 0 800 336 734.

Нагадаємо, масштабне підвищення пенсій: хто отримає збільшені виплати першими.

Раніше повідомлялося, що субсидія може бути навіть боржникам: українцям показали "лазівку".

Також, гуманітарні набори з усім необхідним: українцям пропонують нову допомогу.