Українців можуть відключати від електропостачання у разі недопуску контролера до лічильника. Про це попередили на офіційній facebook-сторінці "Львівобленерго".

Енергетики нагадують, що в Україні регулярно проводяться планові огляди електролічильників. Контролери повинні приходити раз на три чи шість місяців залежно від лічильника та проводити фотофіксацію пристрою.

Електролічильник. Фото: скрін youtube
Електролічильник. Фото: скрін youtube

"Відзначимо, що контрольні огляди електролічильників проводять один раз на три місяці, а в споживачів, в яких встановлено АСКОЕ — раз на півроку. При цьому також проводять фотофіксацію приладів обліку", - йдеться у повідомленні.

Українцям украй рекомендують не перешкоджати діяльності контролерів та допускати їх до електролічильників. В іншому випадку споживач може залишитися без світла.

Популярні новини зараз
Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися Українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч Платіжка з "сюрпризом": в обленерго попередили українців "Аполітичний" Меладзе з'явився у Берліні з напівголою зрадницею України: жодного слова про війну
Показати ще

Електролічильник. Фото: скрін youtube
Електролічильник. Фото: скрін youtube

"У разі систематичного недопуску енергетиків до приладів обліку можливе припинення електропостачання", – попередили споживачів.

Водночас українців просять своєчасно передавати показали електролічильники для формування коректних рахунків.

Раніше портал Знай повідомляв, відключення світла на підході: українцям розповіли, як не загробити електроприлади.

Також наш портал інформував, як убезпечити себе від невиправданих рахунків за електроенергію: порада від обленерго.

Крім того, ми писали, якщо виникли сумніви щодо справності електролічильника: українцям підказали, що робити.