Для всіх наших шановних та дорогих читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми комунальними книжечками, є дуже важливим нагадуванням від компанії "Нафтогаз".

Справа в тому, що у жовтні триває процедура укладання договорів на постачання газу для виробників тепла – ТКЕ (теплокомуненерго) та ОСББ.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби компанії "Нафтогаз".

Публікація "Нафтогазу", скріншот: Telegram
Публікація "Нафтогазу", скріншот: Telegram

У компанії просять не зволікати з підписанням договорів, щоб отримувати газ не створювати ажіотажу через наближення похолодання.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Оформлення документів, скріншот: YouTube
Оформлення документів, скріншот: YouTube

Також споживачам нагадали про гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час опалювального сезону: заощаджений протягом місяця ресурс можна буде використати у наступних періодах опалювального сезону.

Лічильник кількості укладених договорів у режимі реального часу відображено на офіційній веб-сторінці Нафтогазу: https://www.naftogaz.com/.

Також варто звернути увагу, що дата початку опалювального сезону та подачі тепла визначається індивідуально рішенням місцевої влади у кожному окремо взятому населеному пункті.

Це залежить від температурних показників, а також географічного розташування регіону. Зокрема, якщо середньодобова температура на вулиці не перевищуватиме 8 градусів протягом 3 діб, місцева влада приймає рішення про початок опалювального сезону.

Нагадаємо, від 7 до 10 грн: українцям показали, скільки потрібно платити за газ у жовтні.

Раніше повідомлялося, прогавили свій шанс: у "Нафтогазі" розповіли, хто з українців заплатить за газ більше.

Також, якщо відсутній інтернет: "Нафтогаз" підказав, як українцям передати свідчення лічильника.