Українці можуть одержати грошову допомогу на придбання паливних матеріалів для проходження опалювального сезону. Підтримку надає фонд "Карітас Полтава" спільно з Католицькою службою допомоги (CRS).

Розраховувати на грошову допомогу для придбання паливних матеріалів, таких як дрова, брикети та вугілля, на зимовий період можуть ВПО, які прибули із зон бойових дій після 24.02.2022 та зареєстровані у Полтавській області.

Переселенці. Фото: скрін youtube
Переселенці. Фото: скрін youtube

Дохід осіб, які можуть звернутися за підтримкою, повинен бути меншим від фактичного прожиткового мінімуму 5400 грн. Також вони повинні відповідати хоча б одному з цих критеріїв:

  • особи з серйозними захворюваннями чи інвалідністю;
  • люди похилого віку старше 55 років, які не мають сімейної підтримки;
  • самотні батьки чи опікуни дітей віком до 18 років або недієздатних осіб;
  • багатодітні сім'ї;
  • вагітні жінки або матері з дітьми віком до 3 років.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
У росії виробляють дрони, в Україні – серіали: держава зливає десятки мільйонів на розваги Обстріли та жорстка мобілізація: астролог про "гострі" події грудня Помер зірковий учасник "Голосу країни-11", який вразив усіх "Журавлями" The Hardkiss "Аполітичний" Меладзе з'явився у Берліні з напівголою зрадницею України: жодного слова про війну
Показати ще

Підтримка не надається українцям, які отримали аналогічну допомогу з інших організацій. Проконсультуватися та подати заявку на грошову допомогу можна за телефонами: 0503464693, 0800336734.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть отримати допомогу від кількох благодійних фондів: як зареєструвати заявку.

Також наш портал інформував, українцям пропонують продукти, ліки, одяг та засоби гігієни: як оформити заявку на отримання допомоги.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям у скрутному становищі роздають допомогу: просто відкрийте браузер та заповніть форму.