В Україні щосили кипить сезон консервації, основними інгредієнтами якої часто є не овочі, а сіль і цукор.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТому знати ціни на ці продукти дуже важливо. щоб складати кошторис для майбутніх зимових заготовок. А для загального, так би мовити, розвитку пропонуємо нашим читачам ознайомитися і з цінами на хліб, адже він – усьому голова та його купують практично у кожній українській родині.
Вартість батону пшеничного вагою 600 грамів у поточному місяці залишилася без змін – 32,96 грн.
Водночас цукор та сіль, які активно використовуються українськими господарками для приготування заготовок на зиму, подорожчали.
Так, за місяць вартість цукру зросла з 33,93 грн/кг до 34,52 грн/кг, а сіль подорожчала з 32,91 грн/кг до 33,20 грн/кг.
Експерти переконана, що ціни на продукти в Україні найближчими місяцями не зростатимуть. Однак ближче до весни, коли піде вже третій рік війни, вартість продовольства, очевидно, рушить угору.
При цьому на світовому ринку продовольства очікуються дещо інші тенденції. Там дорожчають пшениця, соняшник та ріпак. Це пов'язано з фактичною відсутністю постачання з нашої країни, які припинилися із припиненням роботи "зернового коридору". Однак ці процеси не повинні виявитися на нашому внутрішньому ринку, оскільки у нас, навпаки, виник надлишок цих видів продовольства.
Нагадаємо, що на касі доведеться вивернути кишені? Супермаркети переписали ціни на важливий продукт.
Раніше ми повідомляли, що наїдайтеся, доки ціни дозволяють: як змінилася вартість огірків, томатів, капусти, кукурудзи та інших овочів.