Вже зовсім настане останній літній місяць — серпень, з початком якого на українців знову чекають деякі зміни.

Зараз ми розповімо про житлову субсидію, яка залишиться на рівні 300-400 гривень, а ось сукупність доходу для призначення допомоги від держави залишиться на такому ж рівні, як і раніше - до кінця воєнного стану.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Якщо в період коронавірусу (COVID-19) витрати на комуналку мали перевищувати 15% середньомісячного сукупного доходу сім'ї, щоб було призначено допомогу. То незабаром через скасування карантину з 1 серпня планку було підвищено до 20%.

Але, знову ж таки, у зв'язку з воєнним становищем, все залишилося на рівні 15%. Це рішення діятиме і протягом одного місяця після скасування. Варто зазначити, що українцям, які отримували допомогу протягом опалювального сезону, її продовжать автоматично.

Популярні новини зараз
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Але комусь все одно потрібно буде подати заявку заново — якщо у складі домогосподарства є ВПО, якщо хтось орендує житло на проживання і оплачує там "комуналку", якщо кількість зареєстрованих осіб у квартирі менше, ніж тих, хто там фактично мешкає.

Відомо те, що розмір субсидії у період, який не опалюється — з квітня до жовтня — становить приблизно 350-400 гривень.

Нагадаємо, п'ять підстав, щоб відмовити у субсидії: українці мають це запам'ятати

Як повідомляв "Знай.uа", українці мають 90 днів: що потрібно зробити, щоб не втратити частину пенсії

Знай.ua писав, платіжки "потяжчають" мінімум на 250 грн: скільки українці платитимуть за світло, газ і воду з 1 серпня