Мова про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, простими словами — нерухомість.

Платники податку на нерухомість, звільняються від нарахування штрафних санкцій та пені у разі самостійного виправлення помилок, що призвели до заниження податкового зобов'язання у звітних (податкових) періодах, що припадають на період дії воєнного стану. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Львівській області.

Податки, фото: кадр з відео
Податки, фото: кадр з відео

Податківці зазначають, що надмірно сплачені суми податку на нерухоме майно підлягають зарахуванню виключно в рахунок майбутніх платежів. А у разі наявності у платника податкового боргу, ці кошти зараховуватимуться як часткове погашення заборгованості.

Нерухомість, 24 канал
Нерухомість, 24 канал

Популярні новини зараз
Потужна магнітна буря накриє Землю у найближчий час: штормити буде 3 дні В Україні водіїв авто без техогляду почали арештовувати: що можна просити в суді Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Тобто якщо платник податку надішле уточнюючий звіт за минулий період на нього не будуть нараховувати пеню та штрафувати.

У податковій наголошують, що складені та надіслані у 2022 та 2023 роках податкові повідомлення-рішення про сплату сум такого податку, по яких не нараховується та не сплачується податок, підлягають скасуванню (відкликанню), а грошові зобов'язання та податковий борг, визначені контролюючим органом, анулюванню.

Нагадаємо, ми писали, про змову воєнного часу – чи віддасть МОЗ мільярд за обладнання від компанії, що підтримує Росію?

Як повідомляв "Знай.ua", з 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям.

Також "Знай.ua" інформував, дешевої цибулі годі чекати: експерт про ціни на сільгосппродукцію, в чому причини.