Деякі українці можуть розраховувати на фінансову допомогу від держави у розмірі 1200 та 2200 гривень. Хто може отримати виплати, нагадали у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Держава продовжує надавати підтримку мешканцям звільнених територій та евакуйованим до більш безпечних регіонів. Так, виплати у розмірі 1200 гривень від Червоного Хреста можуть одержати українці з деокупованих територій Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської та Миколаївської областей.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Також на допомогу у розмірі 2200 гривень готівкою протягом 3 місяців можуть розраховувати мешканці звільнених територій Харківщини, Херсонщини та Донеччини від Міжнародної організації з міграції.

Водночас уряд надає допомогу громадянам, які евакуювалися з небезпечних територій спеціальними поїздами та автобусами. Дорослим виплачують по 2000 гривень, дітям та особам з інвалідністю – по 3000 гривень.

Популярні новини зараз
Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Соцвиплати. Фото: скрін youtube
Соцвиплати. Фото: скрін youtube

"Крім того, станом на 29 травня виплачено грошову допомогу на суму понад 50 мільйонів гривень людям, які евакуювалися з небезпечних територій Донецької, Херсонської та Запорізької областей безкоштовними евакуаційними вагонами у поїздах чи евакоавтобусами", - йдеться у повідомленні.

Раніше портал Знай повідомляв, по 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку.

Також наш портал інформував 2270 євро на рік: українські сім'ї з дітьми зможуть отримати допомогу від Італійського уряду.

Крім того, ми писали близько 20 тисяч гривень на сім'ю: українські переселенці зможуть отримати нову допомогу.