У зв'язку з наближенням курортного сезону, речниця Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк зазначила, що пляж це громадське місце, і якщо там будуть військовозобов'язані, то їм вручатимуть повістки.

За словами Наталі Гуменюк, оповіщення проводять в тих місцях, де є військовозобов'язані громадяни. У інтерв'ю Суспільному вона зазначила, що повістка це не покарання.

Вручення повістки на пляжі. Фото: Youtube
Вручення повістки на пляжі. Фото: Youtube

"Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також", — пояснила вона.

Військові надали місцевій владі Одеси рекомендації щодо створення місць відпочинку. Вони передбачають відсутність масових скупчень, створення безпечних від мін зон та наявність укриттів.

Популярні новини зараз
Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить" "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Літо, пляж, українці. Фото: Знай.ua
Літо, пляж, українці. Фото: Знай.ua

"Масові скупчення людей в цій зоні недоречні. Зрозуміло, що людям захочеться відпочинку та оздоровлення. Саме через це нами проведена комунікація з органами місцевої влади для того, щоб вивчити можливість організації безпечних зон для відпочинку з урахуванням мінної небезпеки, з урахуванням можливості укриття від ракетної небезпеки, з урахуванням скупчення людей", — зазначила Гуменюк.

Нагадаємо, що ми писали, як блогери переодяглися у військових заради крінжових роликів, українці лютують: "Під Бахмут, щоб мізки прочистити".

Як повідомляв "Знай.ua" яких помилок припускаються роботодавці при бронюванні українців: процедура може затягнутися.

Також "Знай.ua" інформував, адвокат дав чітку відповідь про граничний вік для мобілізації військовозобов'язаних.