В Україні з 1 липня набудуть чинності деякі зміни для підприємців. Вони стосуються розмірів податків.

Уряд хоче скасувати пільги на сплату єдиного податку для підприємців 1 та 2 групи. Це означає, що з липня ФОП будуть зобов'язані заплатити державі цей внесок, а до цього періоду він був добровільним через запровадження воєнного стану країни.

Дистанцiйна робота, скрін: YouTube
Дистанцiйна робота, скрін: YouTube

Законопроект ще не прийняли, однак є високі шанси, що він все ж таки набуде чинності. Згідно з ним, підприємців штрафуватимуть за роботу без PPO. Тобто, за невидачу чека потрібно заплатити 100% - 150% від суми придбаного товару.

Крім того, можуть повернутись планові перевірки. Штрафи чекають на тих, хто працює неофіційно і не сплачує податки державі.

Популярні новини зараз
"Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

А ось підприємці 3 групи, які перебувають на 2% ставці, переводяться автоматично на ту групу та ставку, з якої прийшли на поточну ставку.

Податкова, скріншот: YouTube
Податкова, скріншот: YouTube

Які податки зараз діють для ФОП:

ФОП 1 групи:

  • ЄСВ – 1474 гривні;
  • єдиний податок – 268,4 гривні;

ФОП 2 групи:

  • ЄСВ – 1474 гривні:
  • єдиний податок – 1340 гривень;

ФОП 3 групи:

  • ЄСВ – 1474 гривні;
  • єдиний податок – 5% від доходу чи 3%, якщо додатково сплачує ПДВ.

Раніше ми писали про те, що клієнтка Ощадбанку вважає, що банк обманює людей за кордоном: гроші з картки зняли без її згоди

Як повідомляв Знай.ua, школярі дізналися, коли підуть відпочивати влітку: батьки не в захваті

Також портал Знай.ua писав, що ПриватБанк без відома клієнтів включає платні послуги: "У відділенні працюють шахрайки"