4 мільйонам українців, вік яких понад 70 років, будуть доступні доплати до пенсії, які були запроваджені попередніми роками.

Мова йде про вікові доплати, які отримують пенсіонери віком від 70 років. Громадян цієї вікової групи на сьогодні в Україні налічується близько 4 мільйонів. Це становить майже 40% від 10-мільйонного загону українських пенсіонерів. Про це нагадали у Мінсоцполітики.

Гроші, скріншот з відео "Youtube"
Гроші, скріншот з відео "Youtube"

Пенсіонерам віком від 70 років, 75 років та 80 років, розмір виплат яких не перевищує 10 340 гривень очікує надбавка.

Вікова доплата у розмірі 579 гривень встановлюється, якщо розмір пенсії (з усіма надбавками та підвищеннями) не досягає розміру середньої заробітної плати в Україні.

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Які ще надбавки можуть отримувати пенсіонери

Громадяни, які отримали статус почесного донора крові, можуть отримувати щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 10% від прожиткового мінімуму. Наразі така доплата становить 258,90 гривні на місяць.

Перерахунок пенсій, скріншот з відео
Перерахунок пенсій, скріншот з відео

Для призначення додаткових виплат необхідно подати до територіального управління Пенсійного фонду України такі документи:

  • заяву про призначення надбавки;
  • документи про нагородження нагрудним знаком "Почесний донор України".

Нагадаємо, ми писали, що в Україні активно дешевшають яйця та овочі: ціни на які продукти ще можуть знизитися.

Як повідомляв "Знай.ua" частині українців підвищили зарплати: хто отримуватиме більше.

Також "Знай.ua" інформував, допомога родинам з дітьми під час війни: що змінилось.