Нафтогаз України повідомили українців про те, що не планують підвищувати тарифи на газ, і про те що "старий" тариф буде діяти до 1 травня 2024 року.

Зараз споживачі блакитного палива сплачують 7,96 за 1 кубічний метр.

Платіжки по комуналці, скріншот: YouTube
Платіжки по комуналці, скріншот: YouTube

У минулі роки Нафтогаз надавав додаткову знижку на оплату послуг. Однак чи діятиме і далі знижка, портал Знай.ua розповів у цій статті.

Так, на сайті газопостачальної компанії, Нафтогаз України є окрема помітка про додаткову знижку.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

Споживачі, які встигнуть оплатити рахунок в особистому кабінеті або за допомогою чатботу до 15 числа поточного місяця, отримають знижку в розмірі один відсоток при оплаті в наступному.

Платіжки, тарифи - фото 24 канал
Платіжки, тарифи - фото 24 канал

На офіційному сайті доступний до завантаження окремий документ, в якому сформульовані всі моменти, які стосуються знижки на блакитне паливо.

Там, зокрема, зазначається:

  • знижка надається додатково до ціни на газ при використанні онлайн-ресурсів компанії,
  • за газ потрібно платити регулярно, щоб не було заборгованості,
  • оплату потрібно здійснювати у розмірі 100% вартості газу до 15 числа кожного місяця, наступного за розрахунковим місяцем,
  • якщо споживач не виконав зазначених умов по терміну, то він втрачає право на зазначену знижку в наступному місяці,
  • надалі таке право може відновитись, якщо дотримуватись вищезазначених умов,
  • знижка має сталий розмір і ніяким чином не сумується за місяці чи з іншими потенційними акційними пропозиціями ГК Нафтогаз України.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть отримати знижку на оплату газу: які категорії розраховують на 25, 50 та 100 відсотків.

Також наш портал інформував скорочення розмірів субсидії: чому тисячі українців залишаться без державної допомоги.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Шукаєте дурнів?": у "Нафтогазі" розповіли, чому в платіжках з'явилися неправильні суми.