Через військову агресію росії на території України, значна територія українських полів забруднена осколками та замінована. Аграрії не мають змоги засіювати такі поля, та отримувати прибуток, але до теперішнього часу на них лежав обов'язок зі сплати податку за користування землею.

Аграрний сектор, скріншот: YouTube
Аграрний сектор, скріншот: YouTube

Через повномасштабне вторгнення росії більша частина українських земель стала тимчасово непридатною для використання.

Президент Володимир Зеленський 3 травня 2023 року підписав закон №7632, який звільняє частину фізичних осіб від сплати податків за 2021-2022 роки.

Мова про території, де ведуться бойові дії (або вони окуповані), або ж земля на них замінована чи забруднена осколками.

Популярні новини зараз
Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Аграрний сектор, скріншот: YouTube
Аграрний сектор, скріншот: YouTube

"Їх власники та орендарі звільняються від мінімального податкового зобов'язання, єдиного податку на 4 групи. А також плати за землю"- зазначають у Кабміні.

Закон передбачає такі терміни звільнення від податку на землю:

для фізичних осіб — з 1 січня 2022 по 31 грудня 2022, а також у 2023 — до останнього числа місяця, в якому завершаться активні бойові дії або окупація;

для юридичних осіб — з 1 березня 2022 року по 31 грудня 2022 року та у 2023 році до останнього числа місяця, в якому завершаться активні бойові дії чи окупація.

Нагадаємо, раніше податок на городи: кого звільнили від цього обов'язку

Як повідомляв портал "Знай.ua", У світі ціни на цукор побили рекорд за 6,5 років

Також "Знай.ua" писав, що чи стало страшно ходити до магазину? Українцям можуть збільшити зарплати у 2023 році майже на 20%