Для всіх наших читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важливі новини. Є інформація, що з 1 червня в Україні можуть зрости тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. У середньому рівень зростання становитиме близько 30%.

Про це стало відомо завдяки заяві Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сфері ЖКП.

Тарифи на воду, скріншот: YouTube
Тарифи на воду, скріншот: YouTube

Збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення вплине на кінцеву плату споживачів. Слід зазначити, що рішення щодо підвищення тарифів приймає саме НКРЕКП, а не органи місцевого самоврядування на місцях.

Таким чином, ані облводоканали, ані органи місцевого самоврядування тарифи на послуги підприємству не встановлюють.

Популярні новини зараз
Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Тарифи на воду, скріншот: YouTube
Тарифи на воду, скріншот: YouTube

"Цього року (орієнтовно з 1 червня) НКРЕКП планує наблизити тарифи ліцензіатів НКРЕКУ на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, що є не лише вимогою законодавства, а й необхідністю з економічної та технічної точки зору", - йдеться у повідомленні НКРЕКП.

Також вартість оплати може відрізнятись між різними водоканалами. Розмір тарифів водоканалів залежить від особливостей надання послуг та обсягів споживання, кількості споживачів, які користуються послугами.

Нагадаємо, потерпіть трохи: українцям показали, як збільшити пенсію на 50%.

Раніше повідомлялося, свинина активно дорожчає – за місяць одразу на 20%: експерти відповіли, якими будуть ціни надалі.

Також, "Ситуація складна": українців попередили, що грошей на "придбання" світла вже немає.