Українські пенсіонери можуть отримувати доплати до своїх пенсій за низку критеріїв, таких як заслуги, вік чи інші чинники.

Ці додаткові кошти доповнюють основну суму пенсійної виплати. Зокрема, деякі громадяни мають право на доплату у розмірі 35% прожиткового мінімуму, що становить 732,55 грн. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Пенсіонерка. Фото: YouTube
Пенсіонерка. Фото: YouTube

Наголошується, що матері, які мають п'ятьох дітей, можуть претендувати на пенсію за особливі заслуги перед Україною. Ці жінки можуть отримувати 35% прожиткового мінімуму для осіб, які не можуть працювати щомісяця.

Крім того, багатодітні матері мають право на дострокове пенсійне забезпечення.

Популярні новини зараз
Двоє курсантів загинуло: командир змусив курсантів розібрати вибухівку просто у гуртожитку Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

"Маю інвалідність, отримую пенсію, виховую п'ятьох дітей. У скільки років маю право вийти на пенсію?", - пише одна жінка.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Якщо українки виховали п'ятьох дітей до шестирічного віку та мають страховий стаж не менше 15 років, такі жінки можуть оформити пенсію у 50 років.

Таким чином, українська держава надає певні пільги пенсіонерам залежно від їхніх заслуг чи життєвих обставин. Важливо знати свої права та вимоги для отримання доплат та пільгового пенсійного забезпечення.

Нагадаємо, доведеться попрощатися з пенсією: кому з українців скасують виплати

Як повідомляв "Знай.uа", чи додадуть у стаж період догляду за особою з інвалідністю: у Пенсійному фонді назвали умови

Знай.ua писав, пенсіонери за кордоном: чи мають право на українську пенсію ті, що втекли від війни