Нещодавно Європейська комісія із заявки України на членство в ЄС опублікувала аналітичний звіт, в якому йдеться про те, що нашій країні доведеться зробити заради "великого" майбутнього.

Європейська комісія оцінила українську систему оподаткування на середньому рівні, наголошуючи на необхідності низки змін для інтеграції з ЄС. Україна має вирішити питання, пов'язані з оподаткуванням та соціальною політикою, зокрема забути про зарплати в конвертах.

Зарплата у конвертах, фото: 1news.com.ua
Зарплата у конвертах, фото: 1news.com.ua

Там йдеться, що ПДВ відповідає стандарту ЄС (ставка 20%), крім цього є потреба у вдосконаленні електронного контролю за переміщенням товарів, у запровадженні спільних протидій податковим зловживанням та відсутні правила з податку на вихід з юрисдикції.

Одна з найбільших перешкод – ухилення від сплати податків. Щоб стати членом ЄС, Україна має вирішити ці проблеми та забезпечити дотримання податкових зобов'язань громадянами.

Популярні новини зараз
Поки місто щодня під обстрілами, мер Краматорська вирішив відпочити на Лазурному березі Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

зарплата, скріншот з відео
зарплата, скріншот з відео

Ситуація у соціальній сфері та зайнятості ще гірша, вона оцінена на початковому рівні – це і техніка безпеки, і неофіційне працевлаштування, та ухилення від податків. Важливо забезпечити ґендерну рівність, удосконалити систему трудових інспекцій. І перестати працювати "в тіні".

Перед Україною стоїть ще багато вимог, які дозволять досягти успіху на шляху до інтеграції з ЄС.

Нагадаємо, отримали стаж у росії? Можете залишитись без пенсії

Як повідомляв "Знай.ua", підвищення зарплати українцям: кому "світить" збільшення і на скільки

Знай.ua писав, рабство за 1600 гривень та підстави на роботі: українець розповів про роботу на Укрпошті