Один із найбільших українських банків Monobank, який користується серед любителів сучасних гаджетів великою популярністю, продовжує підносити своїм клієнтам дуже незручні ситуації.

Цього разу клієнтка банку поскаржилася, що одразу після того, як вона оформила кредит, з її рахунку миттєво зникли гроші. Також жінка взяла на себе відповідальність та заявила, що підозрює у зникненні грошей сам банк.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеної клієнтки Monobank на порталі Banki.ua у розділі для відгуків.

Monobank, скріншот: YouTube
Monobank, скріншот: YouTube

"Було так - взяла кредит на лікування, і в цей же день його вкрали. Підозра, що за допомогою банку то й вкради. Гаразд то таке інше... Пів року щодня скидаю, скидаю, але щось той кредит не зменшується, а взагалі зростає.

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить" "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Тому виплачуватиму його ще три роки з їхніми відсотками. З невеликої суми виросла велика. Дуже вдячна Monobank. Це і є об'*бон сервіс. Нікому не рекомендую цей банк.", - розповіла незадоволена клієнтка банку.

Відгук невдоволеної клієнтки Monobank, скріншот: banki.ua
Відгук невдоволеної клієнтки Monobank, скріншот: banki.ua

Можна зауважити, що українка довго не підбирала "правильні слова", а вирішила розповісти все як є, наповнивши своє звернення нецензурними словами. Поки що на цю скаргу представники банку ніяк не відреагували.

Нагадаємо, українцям пояснили, як можна "виклопотати" штраф у 34 тисячі за переказ грошей на карту.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині затримали поплічницю Медведчука: побігла до окупантів з обіймами.

Також, волонтерство чи афера? ЗМІ провели розслідування, звідки у Вікторії Шинкаренко гроші на нерухомість.