В Україні не зупиняли виплату пенсій, субсидій та інших пільг під час війни, проте російська окупація могла загальмувати цей процес. Жителям звільненої Херсонської області нагадали, як відновити соціальні виплати, якщо їх доставляли через "Укрпошту".

У випадку, якщо до війни ви отримували соціальні виплати через пошту, а за період окупації виплати припинилися і ви досі не отримуєте належне, необхідно звернутися до Ощадбанку. Усю заборгованість обіцяють повернути.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Якщо людина не має змоги самостійно звернутися до банку, за неї це можуть зробити довірені особи.

  1. Для початку потрібно відкрити в Ощадбанку рахунок для соціальних виплат, надавши паспорт та ідентифікаційний код. Банк має видати довідку з реквізитами для зарахування коштів.
  2. Цю довідку разом із копіями паспорта та коду принесіть до управління соціального захисту населення (УСЗН) за місцем проживання. Оформіть заявку із проханням виплатити заборгованість. Вкажіть, що отримуватимете гроші через "Ощадбанк".
  3. Коли заявку підтвердять, гроші надійдуть на банківський рахунок і автоматично надходитимуть щомісяця.

Отримані гроші можна зняти у банкоматі будь-якого банку, на касі супермаркетів, аптек.

Популярні новини зараз
"Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення F-16 для України можуть обернутися кошмаром для наших пілотів: як їм потрібно буде літати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

"Ощадбанк", скріншот: YouTube
"Ощадбанк", скріншот: YouTube

Нагадаємо, на які продукти стримують ціни в Україні - список: їх не можна продавати дорожче за встановлену норму

Раніше ми писали про те, що сотні вистачить? Українцям, які оформили пенсію у 2020-2022 роках, розповіли про нові "бонуси"

Як повідомляв Знай.ua, в Україні за рік зросли ціни на чоловічі труси, кросівки та одяг: жінки "не постраждали"