Після рекордного подорожчання цінники на огірки почали падати, а ситуація з помідорами поки що залишається не такою позитивною. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Кілька місяців поспіль українці спостерігали у супермаркетах рекордні цінники на огірки та помідори. Вартість овочів сягала 250 гривень за кілограм. Наприкінці березня ситуація почала трохи стабілізуватися.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Огірки

Так, станом на 25 березня, огірки в середньому пропонуються по 106 гривень за кілограм. Для порівняння – у лютому вони коштували в середньому 119,48 гривні за кіло. Огірки гладко знизилися в ціні зі 137,00 до 100,23 гривні за кіло. Водночас, тепличні огірки трохи подорожчали — до 106,90 гривні за кіло. У лютому вони були на гривню дешевші.

Ціни на огірки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на огірки. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати В Україні прогнозують шокуюче подорожчання продуктів: ціни злетять на 20% За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Помідори

У супермаркетах спостерігається здешевлення лише червоних помідорів – середній цінник знизився із 107,09 до 99,60 гривні за кілограм. Водночас рожеві помідори подорожчали майже на 10 гривень — до 175,76 гривні за кіло. Цінник на помідори вершка піднявся із 127,73 до 150,48 гривні за кіло.

Ціни на помідори. Фото: скрін Мінфін
Ціни на помідори. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, продуктовий набір стане "важчим": українські супермаркети оновили ціни на гречку, цукор та олію.

Також наш портал інформував, в Україні дешевшає сіль, але дорожчає цукор: у яких супермаркетах найвигідніші ціни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв кефір у минулому? Після скорочення комендантської години українські супермаркети оновили ціни на гарячі напої.