Економіка України переживає найважчі часи через повномасштабне вторгнення російських загарбників. Багато соціальних витрат, у тому числі пенсії, фінансуються за рахунок міжнародних партнерів. Чи можуть виникнути затримки з виплатами, якщо допомога надійде пізніше за необхідне, розповіла перший заступник міністра соціальної політики Дар'я Марчак в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

Дар'я Марчак заявила, що завдяки фінансовій підтримці з боку міжнародних партнерів Україна виробляє чималу частину соціальних виплат. Проте прямої залежності між виплатою пенсій та надходженням допомоги немає.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

"Немає жодної залежності. Міжнародні партнери активно підтримують уряд і справді значна частина соціальних видатків фінансується за рахунок, у тому числі, за рахунок коштів міжнародних партнерів. Але це умовно гарантовані вже позики, кредити чи гранти, про які є домовленість", - зазначила вона.

Пенсіонери. Фото: Youtube
Пенсіонери. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Пенсіонерам не потрібно хвилюватися про можливу затримку пенсій, адже у разі непередбачених обставин їх профінансують за рахунок інших джерел надходжень до бюджету.

"І навіть якщо через певні причини ці гроші не надійдуть вчасно, все одно є захищені видатки державного бюджету. І Міністерство фінансів профінансує їх за рахунок інших джерел надходження", - додала Дар'я Марчак.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть зробити добровільну пожертву для пенсіонерів: ПФУ запровадив оплату онлайн.

Також наш портал інформував, що українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто і на яку виплату може претендувати.

Крім того, ми писали, хто з українців може вийти на заслужений відпочинок раніше 60 років: цим категоріям належить дострокова пенсія.