Один із найбільших українських банків "Ощадбанк", який належить державі, продовжує псувати нерви своїм клієнтам. Ми вже знаємо, що банк нав'язує свої пластикові картки клієнтам у примусовому порядку, переважно бюджетникам. Але цього разу йтиметься про несподівані зникнення з рахунків українців.

Клієнт банку розповів, що на його картці, яка призначена для стипендії, несподівано зникли шість сотень гривень, також на його рахунку з'явився невідомий борг.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеної клієнтки "Ощадбанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

"Шматок банкінгу, який не раджу жодній адекватній людині. На жаль, я не міг вибрати картку, на яку отримувати стипендію, всі 4 роки користування цим шматком *****.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Це просто одні суцільні муки, блокують гроші просто так, ставлять "заборгованості", бо так захотіли, беруть величезні комісії за будь-які операції. Гроші за смс знімаються постійно, смські взагалі не приходять.

Остання з ситуацій: приходять мені 650 грн на картку, тому що я вже давно переконався в нікчемності даного банку — перекладаю з карти моно, як не дивно все було чудово, гроші прийшли. (Хоч Ощад і з'їв 13 грн комісії, але це й так зрозуміло) сьогодні заходжу в додаток і в мене 648 гривень боргу, а ті гроші, які мені прийшли, — заблоковано.", — розповів клієнт банку.

Відгук невдоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin

Нагадаємо, доведеться повозитися з документами: як родичі покійного пенсіонера можуть отримати недоотриману пенсію.

Раніше повідомлялося, "Зняли і все...": українці з картками "Ощадбанку" не можуть дорахуватися своїх грошей, шахраї працюють майже непомітно.

Також, НБУ розкрив "таємницю", де українці найбільше зберігають грошей: забрати вийде не всі.