З 1 березня в Україні було проведено масштабну індексацію пенсій. Пенсіонери вже діляться результатами перерахунку виплат і багато хто незадоволений копійчаним підвищенням. Про це стало відомо із коментарів українців у соцмережах, пише "На пенсії".

Відсоток березневої індексації у 2023 році становив 19,7%. Також цього року вперше перерахували мінімальні пенсії, які прив'язані до прожиткового мінімуму та переглядаються разом із ним.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Так, пенсіонери, які вже почали отримувати проіндексовані виплати, не можуть стримати невдоволення. За словами громадян, дехто зовсім не побачив жодного підвищення, а іншим виплату підняли лише 10%, тобто на 100 гривень. При цьому 100 гривень – це мінімальний розмір підвищення при індексації, який отримують усі, кому перерахували виплати. Максимальний розмір підвищення у рамках минулої індексації – 1500 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Водночас деякі пенсіонери скаржаться, що не отримали й мінімального збільшення.

"Скільки можна брехати, за два роки додали 64 грн. Нехай собі заберуть і ні в чому не відмовляють", - пишуть у мережі.

Пенсії. Фото: скрін facebook
Пенсії. Фото: скрін facebook

Пенсії. Фото: скрін facebook
Пенсії. Фото: скрін facebook

Пенсії. Фото: скрін facebook
Пенсії. Фото: скрін facebook

Раніше портал Знай повідомляв, українці можуть збільшити пенсію на 20% і зробити це під силу кожному: який порядок дій.

Також наш портал інформував, що нові вимоги виходу на пенсію в Україні: щасливчикам, які дожили до 60 років, доведеться ще почекати .

Крім того, ми писали, соцдопомогу продовжать автоматично: кому держава виплачуватиме кошти до кінця війни й надалі.