У березні виплати військовослужбовцям почнуть нараховувати за новими правилами. Йдеться про додаткову грошову винагороду в розмірі 100 тис. грн та 30 тис. грн.

Впровадили нові правила з 1 лютого, але зміни стануть відчутними з березня, адже виплати грошового забезпечення здійснюється в поточному місяці за минулий, тобто нові виплати згідно з новим порядком військовослужбовці отримають в березні.

Вишкіл військових. Фото: Youtube
Вишкіл військових. Фото: Youtube

Отже, винагороду в розмірі 100 тис. грн на місяць продовжать отримувати військові, задіяні у виконанні завдань безпосередньо на лінії зіткнення. Виплату нараховуватимуть пропорційно часу виконання завдань. Крім того, 100 тис. грн будуть платити за конкретний період виконання бойових завдань в районі бойових дій.

50 тис. грн будуть отримувати ті військові, які виконують бойове завдання у складі військового органу управління. Які військовослужбовці матимуть право отримувати таку доплату, буде затверджувати головнокомандувач ЗСУ та Генеральний штаб ЗСУ.

Популярні новини зараз
5-6 днів у повній темряві: експерт назвав міста, які першими поринуть у блекаут 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Найсуттєвіша зміна – це скасування 30 тис. грн винагороди для військових, які проходять службу у військових частинах та підрозділах поза межами районів ведення бойових дій (в навчальних центрах, тилових базах тощо). Її будуть отримувати військові, які виконують бойові завдання в районах бойових дій, не на "нулі".

Нагадаємо, ми писали, що компенсація військовим за поранення: хто може отримати гроші та перелік документів.

Як повідомляв "Знай.ua" українців із "білими квитками" можуть мобілізувати: кого стосується.

Також "Знай.ua" інформував, блекаут не вийшов, хочуть засушити Україну: росіяни використають нову тактику вже скоро.