Українцям, які постраждали внаслідок війни, доступний ще один вид допомоги від міжнародної організації з Нідерландів ZOA. Йдеться про допомогу, на яку можуть розраховувати жителі певних регіонів.

Матеріальна допомога належить зареєстрованим та незареєстрованим ВПО, а також постраждалим від війни на підконтрольній території України.

Допомога ВПО. Фото: Youtube
Допомога ВПО. Фото: Youtube

Ужгород. Отримати допомогу можуть ВПО, що знаходяться на території Закарпаття, але на даний момент новий проект на стадії завершення. Анкети для участі заповнюються через Telegram. Ще стартує проект відновлення реабілітаційних центрів для людей з обмеженими можливостями.

Чернігів. Організація фінансово допомагає українцям з ремонтом житла, що постраждало через бойові дії.

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Кривий Ріг. Тут допомога спрямована на відновлення частково зруйнованого житла, також надається фінансова допомога.

На даний момент українці не можуть отримати гроші онлайн, але щоб подати заявку, потрібно звернутися до представництва ZOA електронною поштою: report.ukraine@zoa.ngo.

Руйнування, скріншот: YouTube
Руйнування, скріншот: YouTube

Після опрацьованої заявки представники організації оглянуть житло та зафіксують руйнування, щоб визначитися з ремонтними роботами. Далі вони розраховую розмір виплат, і українці зможуть їх витратити виключно на ремонт.