Українці, в сім'ї яких є поранені або загиблі учасники бойових дій, а також діти, які постраждали внаслідок вторгнення рф, можуть розруховувати на значні виплати. Цей вид благодійної допомоги нещодавно звільнили з податків.

Виплатами займається благодійний фонд "СОС Дитячі Містечки України". Допомога Сash assistance надається сім'ям дітей, які зазнали поранень або постраждали іншим чином через російське вторгнення.

Виплати ВПО, фото Хвиля
Виплати ВПО, фото Хвиля

Отримати її можуть також ті, хто перебуває за межами країни. Сума складає 10 тисяч гривень. Гроші виплачуються одноразово на кожну дитину, яка отримала поранення.

Для участі у програмі Сash assistance та отримання допомоги потрібно заповнити форму за посиланням.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Також необхідно зібрати документи:

  • паспорт та ідентифікаційний код законного представника дитини
  • свідоцтво про народження або паспорт, а також ідентифікаційний код дитини, яка отримала поранення
  • реквізити картки заявника (номер IBAN)
  • медична виписка дитини
  • довідка від Національної поліції або витяг про внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань (за наявності)

Діти війни, скріншот: YouTube
Діти війни, скріншот: YouTube

Раніше ми писали про те, що переплати за світло можна уникнути: коли потрібно передавати свідчення лічильника, щоб не віддавати зайві гроші

Як повідомляв Знай.ua, світ годуємо, а самі голодуємо? Українські супермаркети підняли ціни на борошно та хліб, незважаючи на багатий урожай

Також портал Знай.ua писав, що ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому і чому