Ситуація з житловими субсидіями, заробітними платами та пенсіями у лютому практично не зміниться. Про це повідомляє портал "Апостроф".

Субсидії

Так, як Пенсійний фонд скасував безготівкову грошову виплату пільг, у тому числі субсидій, допомогу на оплату комунальних послуг у лютому не нараховуватимуть автоматично. Це означає, що субсидіанту, який отримав допомогу у готівковій формі, доведеться вносити оплату за комуналку самостійно, розпоряджаючись виплатами. Виплата субсидій здійснюватиметься на банківський рахунок або на "Укрпошті" разом із пенсіями.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Зарплата

Мінімальна зарплата в лютому, а також наступні місяці 2023 року не змінюватиметься і становитиме 6700 гривень.
Водночас, деякі українські компанії планують підняти заробітні плати співробітниками. Підвищення може становити від 5 до 30%. Відчутне зростання зарплат очікується у приватному секторі економіки, а у державному секторі збільшення оплати праці проводитиметься повільніше.

Зарплата в Україні, кадр з відео
Зарплата в Україні, кадр з відео

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Пенсії

У лютому прожитковий мінімум для непрацездатних осіб і мінімальна пенсія не змінюватимуться, залишаючись на рівні 2093 гривні. Найближче підвищення виплат може статися після індексації у березні.

Раніше портал Знай повідомляв, українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів.

Також наш портал інформував перерахунок субсидії в опалювальний сезон: що потрібно зробити українцям, щоб встигнути до приходу тепла.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, не плачте, не витрачайте нерви: як українцям легко та швидко відновити пенсійне посвідчення, аж два способи.