Незабаром на українське законодавство чекають серйозні зміни. Алкогольні напої та тютюнові вироби продаватимуть лише за безготівковою оплатою.

Про це заявив заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма під час брифінгу.

У такий спосіб у команді Володимира Зеленського вирішили розпочати боротьбу з несплатою акцизу, а переведення у безготівковий формат торгівлі підакцизними товарами зможе нормалізувати це питання.

Супермаркет, фото: Знай.ua
Супермаркет, фото: Знай.ua

"Ми обговорюємо зараз – рішення ми не ухвалили, перевести розрахунки за підакцизні товари виключно у безготівковий формат. Тобто на оплату карткою", - сказав Шурма.

Популярні новини зараз
Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Чоловік також одразу навів приклад. Під час паливної кризи, яка спостерігалася в країні навесні минулого року, змусив компанії перевести споживачів на карткові платежі, а також на оплату за допомогою програм лояльності.

Близько двох тижнів знадобилося українцям для того, щоб адаптуватися, і позбутися цього дискомфорту. Далі все пішло, як по маслу. Це також дало свої плоди і продавці зуміли обчислити справжній оборот палива.

Алкоголь, фото Знай.ua
Алкоголь, фото Знай.ua

"Те ж, я впевнений, у нас станеться тоді з тютюном та алкоголем, оскільки в принципі зруйнується природа та можливість ухилення від оплати акцизу", - наголосив Шурма.

Зокрема, на такий тип оплати будуть переведені такі категорії товарів: тютюн, алкоголь, викопне паливо.

Нагадаємо, що АТБ, Сільпо, Ашан та Metro запустили сезон зимових знижок: де найнижчі ціни

Раніше повідомлялося, що голод та холод скасовується? Киянам показали, у яких супермаркетах найнижчі ціни на важливі продукти

Також, обійдемося квасолею? Від 3 до 10 грн за кілограм – ціни на м'ясо всіх категорій подорожчали