Київ тепер у відносній безпеці в одній із сфер завдяки потужним генераторам від ЮНІСЕФ. Тепер їх встановлять у житлових масивах і тим самим забезпечать безперебійне забезпечення водою.

Про це повідомляє прес-служба ПрАТ " Київводоканал ".

У підприємстві зазначають, що ЮНІСЕФ та Асоціація "Укрводоканалекологія" відправили для київського водоканалу спеціальні генератори, які допоможуть забезпечити об'єкти інфраструктури автономним джерелом живлення. Тобто навіть під час потужних відключень у будинках більшості мешканців буде вода, що не може не тішити.

Генератори, фото: Київводоканал
Генератори, фото: Київводоканал

"Забезпечити стабільне водопостачання киян у будь-яких надзвичайних ситуаціях – це пріоритет Київводоканалу, і міжнародні партнери активно нам допомагають у цьому. Отримані генератори вже розділені на водопровідні насосні станції у великих житлових масивах столиці. Устаткування допоможе забезпечити роботу об'єктів водопостачання при можливому блекауті - йдеться у повідомленні відомства.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Однак, у яких саме районах їх встановлять насамперед – поки що невідомо. Сподіваємося, що найближчим часом їх стане якнайбільше, а також, що терористичні удари з боку окупантів різко припиняться.

Генератори, фото: Київводоканал
Генератори, фото: Київводоканал

До речі, з електроенергією ситуація теж стає поступово кращою, і причин на це дещо. Точних ударів російськими ракетами значно поменшало, а також до країни спостерігалася аномально тепла температура.

Кран, фото Київводоканал
Кран, фото Київводоканал

Нагадаємо, що доставка газу: скільки українцям у 2023 році доведеться віддати за блакитне паливо, схема розрахунку

Раніше повідомлялося, що посвідка на проживання за кордоном: чи мають такі чоловіки право перетинати кордон України

Також більше ніякого відпочинку? Пива суттєво поменшало, галузь просіла майже на третину