Для наших читачів, які уважно стежать за тарифами на блакитне паливо та вартістю розподілу газу, є важливі новини. Справа в тому, що згідно з правилами компанії "Нафтогаз", ціна доставки/розподілу не може бути включена до тарифу на газ.

Про це стало відомо завдяки посиланню на коментар представника компанії "Нафтогаз" у мережі Facebook, пише "Хвиля".

Нафтогаз України, 112 UA
Нафтогаз України, 112 UA

"Ще одне головне забула: Нафтогаз чи не хоче вписати ціну за транспортування разом із газом в одну ціну, тому що це справжня корупція", - написала клієнтка компанії.

У відповіді представник компанії зазначив, що Нафтогаз - це постачальник газу, а от облгази (оператори ГРС) відповідають за прийняття показів лічильника, облік та нарахування обсягів газу, а також за послуги з розподілу (транспортування) газу, технічного обслуговування газової мережі та обладнання.

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

[quote author=""]"Ми як постачальник газу не впливаємо на роботу інших компаній, у тому числі операторів ГРС і не маємо можливості здійснювати нарахування за послуги з розподілу газу та вказувати цю інформацію у паперових рахунках від нашої компанії", - детально розповів представник компанії "Нафтогаз".

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

Однак слід пам'ятати, що в уряді обіцяли нічого не змінювати у платіжках для побутових споживачів до закінчення опалювального сезону.

Нагадаємо, вечеря буде прісною? Українцям показали нові ціни на сіль, цукор та інші спеції.

Раніше повідомлялося, усно недостатньо: як повідомити про відмову у призначенні субсидії.

Також, як зміниться тариф на газ у 2023 році: скільки доведеться платити у січні.