В Україні налічується набагато більше безробітних, ніж зареєстровано у Державній службі зайнятості. Реальна ситуація набагато гірша, а цифри вищі більш ніж удесятеро. Таку заяву зробила заступник міністра економіки Тетяна Бережна під час телемарафону.

Так, за даними Міністерства економіки, ситуація з безробіттям в Україні дуже складна. Війна залишила без роботи багато громадян, кількість яких до кінця 2022 року може досягти 2,6 мільйона. Наступного року безробіття продовжить зростати і досягне позначки 2,8 мільйона громадян.

Безробіття. Фото: скрін youtube
Безробіття. Фото: скрін youtube

"Якщо говорити про фактичне безробіття, то на кінець 2022 року ми маємо 2,6 мільйона безробітних, а 2023 року ми прогнозуємо трохи більше 2,8 мільйона безробітних осіб", - зазначила представниця Мінекономіки.

Українці, скріншот: YouTube
Українці, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Тетяна Бережна зазначила, що на даний момент офіційно безробітними налічується 215 тисяч громадян, які зареєструвалися в Державній службі зайнятості. Водночас кількість вакансій у країні становить лише 27 тисяч, тоді як минулого року було 61 тисяча. Таким чином на одне робоче місце претендує одразу 8 безробітних.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв українцям нагадали, як за короткий термін подати онлайн заяву на призначення пенсії.

Також наш портал інформував, грошова форма субсидій та опалювальний сезон в умовах війни: у Міністерстві соціальної політики розповіли про зміни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Гетьманцев розповів про підвищення тарифів: коли переглянуть вартість комуналки.