Мережа відділень Укрпошти, яка покриває понад 20 тис. населених пунктів, працюватиме навіть в умовах повного блекауту.

Оформити відправлення можна у найближчому працюючому відділенні - оператор вручну заповнить всі дані, потрібні для відправки посилки. Про це повідомляють у пресцентрі Укрпошти.

В умовах відсутності світла та інтернет-зв'язку, відділення Укрпошти будуть приймати та видавати відправлення, — заявили у компанії.

Також у компанії пояснили, що за наявності інтернету клієнт може самостійно оформити відправлення у мобільному застосунку Укрпошти, та принести посилку у відділення тільки щоб віддати на відправку — це значно спростить та пришвидшить оформлення.

Покрокова інструкція, як оформити відправлення у мобільному застосунку.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

1. Зареєструйтеся у мобільному застосунку Укрпошти. Вкажіть e-mail і пароль, погодьтеся з політикою конфіденційності та введіть ваші дані (ПІБ, зокрема прізвище й ім'я латиницею, номер телефону, індекс та адресу).

2. Виберіть на головному екрані Оформити відправлення.

3. Виберіть тип відправлення та зазначте вагу й максимальну сторону посилки.

4. Оскільки ви зареєструвалися, дані про відправника підтягуються автоматично. Лише натисніть на Продовжити. Якщо в цьому є потреба, можна внести зміни.

5. Вкажіть дані про отримувача (ПІБ та номер телефону).

6. Виберіть спосіб доставки (до відділення чи за адресою) та заповніть необхідні дані.

7. Зазначте, хто оплачує доставку та вкажіть, як діяти у разі невручення. Додайте опис відправлення.

8. Натиснувши на Оформити, помістіть відправлення у папку — і готово. Завантажте та, якщо є можливість, надрукуйте супровідні документи.

Нагадаємо, ми писали, що "Ощадбанк" приголомшив українця незрозумілими комісіями за покупки.

Як повідомляв "Знай.ua" держава компенсує частину витрат: інструкція, як отримати гроші за генератор та кому пощастить.

Також "Знай.ua" інформував, що українським водіям виписують новий штраф, догралися.