Під час воєнного стану, по можливості, необхідно оплачувати комунальні послуги. Однак як це зробити без електрики та мережі Інтернет? Спеціально для наших читачів ми знайшли роз'яснення компанії "Нафтогаз", де є кілька альтернативних способів. Є навіть інструкція, як правильно це робити.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби компанії "Нафтогаз".

Як передати свідчення за газ

Без онлайн-послуг залишається три варіанти: сходити до офісу облгазу; зателефонувати на гарячу лінію облгазу; використовувати ящик для прийому показань.

В останньому випадку можна використовувати будь-який аркуш паперу. На ньому потрібно написати: попередні та поточні показання лічильника; особовий рахунок у облгазі; свої ПІБ та адресу.

Як заплатити за газ

Альтернативи онлайн-оплати такі: платіжні термінали самообслуговування; відділення банку; відділення "Укрпошти" або "Нової пошти".

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

При оплаті необхідно вказати номер особового рахунку та реквізити компанії.

Станом на 25 листопада вони такі:

ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

ЄДРПОУ: 40121452

IBAN: UA893004650000000260323012042

в АТ «Ощадбанк» м. Києва

МФО 300465

Варто також нагадати нашим читачам, що багато українців цікавить, що буде з тарифами на електроенергію після численних атак російськими окупантами. Представники влади неодноразово запевняли, що суми у платіжках не зростатимуть. Це підтвердив і Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр запевнив українців, що до кінця опалювального сезону тарифи на всі комунальні послуги не змінюватимуться.

Нагадаємо, оплату за комуналку можна знизити: українцям розповіли, до якого числа потрібно встигнути із субсидією.

Раніше повідомлялося, вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок.

Також, нові тарифи на світ через російські атаки: українцям розповіли, що робити до кінця опалювального сезону.