23 листопада 2022 року відбулася чергова масова ракетна атака з боку Росії у мирні міста України.

Противник знову обстріляв критичну інфраструктуру та занурив у темряву багато населених пунктів, включаючи Львів, Київ та інші... деякі українці за добу досі сидять без електроенергії.

Київ, фото: Знай.ua
Київ, фото: Знай.ua

Постійні відключення світла вплинуть ціноутворення. Так у вартості зростуть овочі. А ось м'ясо та молочні продукти взагалі можуть зменшитися у кількості в супермаркетах. Виконавчий директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко заявляє, що відключення електроенергії дестабілізують роботу птахофабрик, що призводить до збільшення собівартості виробництва, а також порушення технологічних процесів.

А от в асоціації "Свиноводи України" взагалі заявляють, що від їхньої охолодженої свинини відмовляються... тому обсяги заготовок зменшуються на чверть.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Супермаркет, скріншот: Youtube
Супермаркет, скріншот: Youtube

Щодо молочки теж не все гладко... адже Обленерго просять молокопереробні заводи знизити споживання на 50%, через це втрачається обсяг сировини та продукції. За цим може бути скорочення зарплати працівникам, зменшення податкових надходжень, зростання цін і дефіцит.

Те саме можна очікувати і від овочевого ринку. Адже сховища завжди потрібно опалювати, інші приміщення – охолоджувати. На все потрібна електрика, паливо. Тому вже у грудні овочі зростуть у ціні на 15-20%.

Нагадаємо, українцям представили три сценарії можливого "блекауту": 23 листопада було ще не найгірше

Як повідомляв "Знай.ua", доступні ціни на картопля протримаються недовго: українців засмутили прогнозом

Знай.ua писав, марно витрачені гроші: які дрова засмічують пекти і не дають тепла