23 листопада 2022 року відбулася чергова масова ракетна атака з боку Росії у мирні міста України.

Противник знову обстріляв критичну інфраструктуру та занурив у темряву багато населених пунктів, включаючи Львів, Київ та інші... деякі українці за добу досі сидять без електроенергії.

Київ, фото: Знай.ua
Київ, фото: Знай.ua

Постійні відключення світла вплинуть ціноутворення. Так у вартості зростуть овочі. А ось м'ясо та молочні продукти взагалі можуть зменшитися у кількості в супермаркетах. Виконавчий директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко заявляє, що відключення електроенергії дестабілізують роботу птахофабрик, що призводить до збільшення собівартості виробництва, а також порушення технологічних процесів.

А от в асоціації "Свиноводи України" взагалі заявляють, що від їхньої охолодженої свинини відмовляються... тому обсяги заготовок зменшуються на чверть.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Супермаркет, скріншот: Youtube
Супермаркет, скріншот: Youtube

Щодо молочки теж не все гладко... адже Обленерго просять молокопереробні заводи знизити споживання на 50%, через це втрачається обсяг сировини та продукції. За цим може бути скорочення зарплати працівникам, зменшення податкових надходжень, зростання цін і дефіцит.

Те саме можна очікувати і від овочевого ринку. Адже сховища завжди потрібно опалювати, інші приміщення – охолоджувати. На все потрібна електрика, паливо. Тому вже у грудні овочі зростуть у ціні на 15-20%.

Нагадаємо, українцям представили три сценарії можливого "блекауту": 23 листопада було ще не найгірше

Як повідомляв "Знай.ua", доступні ціни на картопля протримаються недовго: українців засмутили прогнозом

Знай.ua писав, марно витрачені гроші: які дрова засмічують пекти і не дають тепла