Українцям поки не вдається побачити те довгоочікуване світло наприкінці тунелю у вигляді зниження цін хоча б на самі ходові продукти, як соняшникова олія, яйця, молоко та вершкове масло. Станом на другу половину листопада цінники продовжують уперто зростати. Про це пише портал "Хвиля", спираючись на дані порталу Мінфін.

Соняшникова олія, хай і не високими темпами, але продовжує дорожчати. Середній цінник на товар торгової марки "Олейна" піднявся на 11 копійок - до 62,55 гривні за 850 мл.

Скрін, відео YouTube олія
Скрін, відео YouTube олія

Соняшникова олія торгової марки "Щедрий Дар" також трохи подорожчала - з 65,23 до 65,47 гривні за 850 мл.

Ціни на олію. Фото: скрін Мінфін
Ціни на олію. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Цінники на курячі яйця, як і раніше, можна бачити тільки після прийому корвалолу або валеріани. Так, за місяць продукт торгової марки "Квочка" злетів у ціні з 57,23 до 75,40 гривні за десяток. Яйця "Ясенсвіт" піднялися в ціні 60,71 до 72,20 гривні за десяток.

Ціни на яйця. Фото: скрін Мінфін
Ціни на яйця. Фото: скрін Мінфін

Ціни на молоко теж не тішать. Наприклад, продукт торгової марки "Яготинське" 2,6% підскочило у ціні з 36,47 до 38,24 гривні за 900 мл. "Простоквашино" 1% коштує в середньому 38,32 гривні за 900 мл, а місяцем раніше було – 36,05 гривні.

Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін
Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін

Вершкове масло також не тішить гаманці покупців. Так, товар торгової марки "Яготинське" 73% зріс у ціні з 62,04 до 64,04 гривні за 200 грамів. Олія "Селянське" 72,5 подорожчала з 65,58 до 68,90 гривні за 200-грамову упаковку.

Ціни на вершкове масло. Фото: скрін Мінфін
Ціни на вершкове масло. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, м'ясо, яйця, молоко та олію: українцям показали оновлені ціни на популярні продукти.

Також наш портал інформував, борщовий набір вдвічі дешевший, а от фрукти на одному рівні: порівняння ціни на продуктовий набір в Україні та Європі.

Крім того, наш портал інформував, фрукти подешевшали, але доступнішими не стали: скільки коштують лимони, мандарини, апельсини та яблука в листопаді.