Сьогоднішні цінники не залишають українцям шансу поласувати не лише свіжою рибою, а й консервами. На початку листопада сардини та шпроти помітно додали в ціні. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані порталом Мінфін.

В українських магазинах помітно піднялися ціни на свіжу та морожену рибу, що за нинішніх доходів та загального рівня цін, не дозволяє покупцям часто балувати себе цим продуктом. При цьому і рибні консерви не дуже тішать гаманці українців.

Консерви, скріншот: YouTube
Консерви, скріншот: YouTube

Так, у першій половині листопада середні ціни на сардини піднялися до 62,05 гривні за 230 грамів. Ще минулого місяця середня вартість була на рівні 56,46 гривні. Цінники варіюються залежно від торгової мережі: в Auchan сардини коштують 64,10 гривні, а Novus товар пропонується по 59,99 гривні.

Ціни на сардини. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сардини. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Поласувати шпротами також стало задоволенням не з дешевих. Якщо у жовтні середні ціни на шпроти торгової марки "Аквамарин" становили 72,91 гривні за 150 грамів, то у першій половині листопада вже 74,60 гривні.

Ціни на шпроти. Фото: скрін Мінфін
Ціни на шпроти. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, борщовий набір вдвічі дешевший, а от фрукти на одному рівні: порівняння ціни на продуктовий набір в Україні та Європі.

Також наш портал інформував, надхмарні ціни – провісники дефіциту? Українцям розповіли, чи будуть проблеми із яйцями, гречкою та іншими продуктами.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, не дайте шкідникам з'їсти ваш стратегічний запас: найефективніші методи, щоб позбутися комах у крупах.