У жовтні українським пенсіонерам перерахували пенсії, проте підвищення виплат пощастило отримати лише частини громадян. Скільки пенсіонерів почали одержувати підвищені виплати, повідомляє портал "Пенсійний кур'єр".

За новими даними Пенсійного фонду, середній розмір пенсії в Україні становить 4539,36 гривні. Втім, багато українців незадоволені розміром своїх пенсій, адже отримують набагато менші виплати, а жовтневе підвищення торкнулося лише "обраних", але не надто вплинуло на суму виплат.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Так, за даними ПФУ, підвищення пенсій у жовтні отримали лише 2,8 мільйона українців з 10,7 мільйона пенсіонерів. Основна частина одержувачів пенсій залишилася без збільшення.

Пенсіонери. Фото: скриншот Youtube
Пенсіонери. Фото: скриншот Youtube

Популярні новини зараз
Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Зазначається, що середній розмір підвищення, для громадян, які його дочекалися, становив 231 гривню. Оскільки це узагальнений показник, тобто громадяни, які отримали надбавку у розмірі 300 гривень або 80 гривень, а є ті, хто менший. Наголошується, що сума залежить від індивідуальних показників, виду пенсії та її складових на момент перерахунку.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, підвищення пенсій "під ялинку": українцям у грудні нарахують одразу кілька сотень, хто перший у списку.

Також наш портал інформував 200% прожиткового мінімуму: українцям розповіли, хто зможе отримати оновлену пенсію.

Крім того, ми писали, пенсії без світла та зв'язку: як українцям видаватимуть екстрені виплати в "Укрпошті".