Українцям розповіли, яка ситуація зі свининою зараз спостерігається в Україні. Згідно з останніми даними у жовтні імпорт свинини свіжої, охолодженої та мороженої становив 4,3 тис. тонн, що на 49% більше, ніж у вересні.

Як повідомляється у новому дописі Ukrainian Agribusiness Club, загалом за 10 місяців 2022 року імпорт зріс на 41% у фізичному об’ємі та на 56% у вартісному об’ємі, що становить 45,1 тис. тонн і 92,7 млн доларів, відповідно.

"Від початку повномасштабного вторгнення до 1 липня, порівняно з аналогічним періодом минулого року, імпорт свинини зріс у 2,5 раза, але з моменту повернення мит та податків на імпорт, обсяг постачання дещо скоротились – від липня до жовтня об'єми імпортного м’яса зменшились на 28% порівняно з липнем-жовтнем 2021 року.", - йдеться у повідомленні. Ukrainian Agribusiness Club

Ціни на свинину. Фото: скрін youtube
Ціни на свинину. Фото: скрін youtube

Як повідомляють фахівці, основними країнами, з яких імпортували свинину, були: країни ЄС, Польщі, Нідерландів, Данії, Іспанії. Проте в Україні все-таки спостерігається тенденція до зменшення поголів’я свиней. Адже станом на 1 жовтня 2022 року налічується 5,2 млн голів, що на 12,9% менше ніж у 2021 році.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Загальна чисельність свиней, що вирощується на підприємствах, становить 3,2 млн голів – 61,4% від загального поголів’я. За словами Max Gopka, аналітика УКАБ, скорочення поголів'я відбулося через бойові дії та окупацію українських територій, як наслідок – зменшення забійної маси свиней на -11,2%, яка за 9 місяців 2022 року склала 479,6 тис. тонн.", - йдеться у повідомленні. Ukrainian Agribusiness Club

Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами

Як повідомляв "Знай.ua", очищення води в домашніх умовах: дієві способи, які виручать у складний момент

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили обов'язкову умову призначення пенсії: терміни обмежено