Клієнтка поскаржилася на ПриватБанк через незрозумілі їй списання з картки. Детально ситуацію вона пояснила на порталі Мінфін.

Українка розповіла, що користувалася карткою "Універсальна" від ПриватБанку із кредитним лімітом. Усю заборгованість вона погасила і хотіла закрити картку, але з рахунку почали списуватись суми у розмірі 70 та 200 гривень, заганяючи клієнтку у "мінус".

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"Я користувалася Універсальною карткою в приват банку, я погасила всю суму заборгованості, Окей! Вони знімали на якусь скарбничку - Який у мене немає, Окей - обов'язковий платіж знімали. Але! ЧОМУ! При використанні кредитної картки універсальної знімають 200 гривень або 70 гривень, це буде завжди так знімати? Один раз?", - написала жінка.

Клієнтка обурилася тим, що продовжує втрачати гроші через те, що колись користувалася карткою та вимагала пояснень від ПриватБанку.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін minfin
Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін minfin

"Я закрила карту ще згори було 20 гривень і мені ще зняли! Відсотків великих не було, але я хочу закрити картку і забути! А не я постійно плачу гроші, бо колись там я користувалася цією карткою, як це розуміти?" , - обурилася клієнтка.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, така проблема у кожного другого: українка з карткою "ПриватБанку" розкрила схему шахраїв, списали 24 тисячі.

Також наш портал інформував, кредити у спадок: чи доведеться українцям виплачувати іпотеку та інші борги за померлого родича, відповідь юриста.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "На біженцях заробляє": після піврічної окупації українці раділи життю на волі, але втрутився "ПриватБанк".